Guesthouse "Babia hora" Belá-Dulice

Rodinný penzión Babia hora vás ubytuje v malebnom lesnom údolí neďaleko lyžiarskeho strediska. Penzión sa pýši prívlastkom baby-friendly, čo z neho robí skvelé miesto pre rodinnú dovolenku.
Moderne zariadené izby vám ponúkajú ubytovanie pre 2 alebo 3 osoby s možnosťou pridania prístelky či detskej postieľky. Bezplatne môžete využívať aj detskú stoličku. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón a salelitný televízor. Za poplatok si na izbe môžete pozrieť film na DVD, VHS alebo si zahrať Playstation. Okrem toho penzión ponúka aj službu ROOM SERVICE – keď sa vám ráno nechce vstať, za príplatok môžete si objednať na izbu raňajky, nápoje alebo sa dať zobudiť personálom. Dokonca si sem po dohode môžete zobrať aj vaše zvieratko.

Najesť sa môžete v reštaurácií  na prízemí, kde okrem stravovania podľa zvolenej penzie sa tu môžu najesť aj neubytovaní hostia. Kto má chuť na mäsové špeciality slovenskej kuchyne, môže si na objednávku nechať pripraviť jedlo priamo pred očami – či už je to grilované mäsko alebo zabíjačkové delikatesy. Pre zaľúbených je tu extra ponuka: večera pri sviečkach s wellness programom.

Keďže sa penzión nachádza blízko lyžiarskeho strediska, vymrznutí športovci určite ocenia môžnosť zrelaxovať sa v saune alebo vírivke. Kto by však chcel športovať aj po príchode na ubytovanie, môže využiť 2 tenisové kurty, stolný futbal či tenis, biliard alebo si zahádzať šípky.

Capacity
  • Types of rooms: 3x2+1, 3x2+2, 3x3+1; max. 33
Price from
  • Price pers./night: 22 €
Phone: +421 905 813 953
E-mail: babiahora@babiahora.sk