Guesthouse "Andrejkin dom" Blatnica

V obci na začiatku dvoch nádherných veľkofatranských dolín vás privíta Andrejkin dom. Je ideálny pre rodiny s deťmi, ale užijú si ho aj partie priateľov či zaľúbené páriky.

Ubytovanie je poskytované v dvojlôžkových izbách, v dvoch z nich sa dá roztiahnuť gauč, ktorým získate ďalšie 2 miesta na spanie. Pre detičky do 3 rokov si môžete zapožičať detskú postieľku. Každá izba ma vlastné sociálne zariadenie a televízor. V celom objekte sa môžete pripojiť na FREE WiFi.

Hostia si môžu navariť sami v plne nadštandardne vybavenej kuchyni. Pohodlne sa tu najedia aj najmenší – v objekte je detská stolička, detský riad a ohrievač dojčenských fliaš. Spoločné priestory tvorí spoločenská miestnosť, kde nájdete plazmovú TV, DVD a CD prehrávač. Kto si chce vychutnať atmosféru vidieku, môže miesto televízie sledovať blkotajúci ohník v krbe, ktorý je taktiež v spoločenskej miestnosti. Uvoľniť svaly a upokojiť ducha môžete v hydromasážnej vani alebo infrasaune.

Vonkajší areál domu ponúka mnoho možností využitia voľného času. Môžete sa prejsť okolo okrasnej záhrady s jazierkom, zatiaľ čo deti vám deti postavia hrad na pieskovisku alebo vyletia až do neba na detskej hojdačke. Na sucho neobídu ani dospelí, ktorí sa môžu pohojdať na veľkej záhradnej hojdačke. Večer váš určite poteší možnosť posedieť si pri otvorenom ohnisku, navariť si pravý guláš alebo si niečo dobré ugrilovať – všetko potrebné vybavenie už nájdete pripravené pre vás.

Capacity
  • Types of rooms: 2x2, 2x2+2; max. 12
Price from
  • Price pers./night: 14 €
Phone: +421 43 423 72 00; +421 902 169 068
E-mail: info@gader.sk