Kúpalisko v Myjave otvorí svoje brány v posledný školský deň

24.06.2020

Areál kúpaliska v Myjave bude tento rok otvorený pre verejnosť od utorka 30. júna. Tohtoročnému skoršiemu otvoreniu letnej sezóny neprialo júnové relatívne chladné a daždivé počasie a takisto nejasná situácia s vývojom krízy spôsobenej koronavírusom. 

V areáli naďalej platia opatrenia nariadené pre vyššiu dezinfekciu a ochranu návštevníkov. Ľudí so zvýšenou teplotou do bazéna nepustia a bude zvýšená frekvencia čistenia a upratovania.

Zdroj; samsport.sk
Zdroj; samsport.sk

Okrem vonkajšieho bazéna bude k dispozícii u vnútorná krytá plaváreň, v ktorej sa takisto uskutočnili opatrenia na zaistenie takej kvality vody, aby spĺňala všetky hygienické nariadenia.


Naplánovaná je uvítacia akcia, ktorá privíta prvých návštevníkov plavárne a zároveň urobí symbolickú bodku za netypickým školským rokom. Všetci návštevníci do 15 rokov majú 30. júna vstup voľný. Detský program obohatia animácie, súťaže, diskotéka a ukážky činnosti malých hasičov DHZ Myjava spolu s občerstvením. Kompetentní však poukazujú a upozorňujú ľudí na dodržiavanie hygieny a platných hygienických pravidiel, ako aj kapacitu kúpaliska.